Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Weinsberg CaraBus 600 MQ CoastCamper on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, joka tekee reissuista nautinnollisia. Asuinosan ilmastointi ja sähköinen lattialämmitys pitävät huolen, että lämpötila on aina kohdillaan. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista kevyitä kuin kesätuuli. Mukana myös kahdet renkaat, joten olet valmis mihin tahansa maastoon. Jos tämä Weinsberg CaraBus 600 MQ CoastCamper voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LSX-572 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 27682 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CaraBus 600 MQ CoastCamper |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Asuinosan ilmastointi
- Lämmitettävä ja eristetty harmaavesisäiliö
- Sähköinen lattialämmitys
- Vakionopeudensäädin
- Invertteri 5000W kauko-ohjaimella
- Markiisi
- Suihku
- Kasetti WC
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Liesi
- Truma Combi E (lämmitys kaasulla ja sähköllä)
- Aurinkopaneeli
- Multimedia soitin
- Ohjaamon ilmastointi
- Sähkörappu
- Kaasupullon paikka kahdelle
- 2x renkaat + 2x vanteet
- B-kortti
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2-3:lle
- Pituus: 599cm
- Leveys: 205cm
- Korkeus: 260cm
- Omamassa: 2790kg
- Kokonaismassa: 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.8.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 265 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2790 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy